درباره ما

 شرکت صنایع قوطی فلزی نیکان فلز پاسارگاد در سال ۱۳۹۰ در شهر مقدس مشهد تاسیس گردیده و به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان قوطی های فلزی مواد غذایی و سایر صنایع تولیدی در ایران به شمار می آید. این شرکت با استفاده از مدرن ترین تجهیزات چاپ روی ورق و تولید قوطی های فلزی، مطمئن ترین بسته بندی را برای مواد غذایی، شیمیایی و اسپری ارائه می دهد.

این شرکت با تولید طیف وسیعی از انواع قوطی های فلزی و ارائه خدمات مطلوب برای مشتریان نیاز اغلب صنایع غذایی و شیمیایی داخل کشور و همچنین تعدادی از معتبرترین شرکت های بین المللی مواد غذایی را تامین می نماید و مفتخر است که اعتماد خوشنامترین شرکت های داخلی و خارجی را به دست آورده است. محصول مرغوب، تحویل سریع، قیمت نازل و سرویس مطمئن جزو اصول اساسی شرکت محسوب می گردند. به عنوان یک شرکت خانوادگی کلیه اصول از نسل پیشین به نسل جدید انتقال و با تکنولوژی روز تلفیق یافته و به قواعد بنیادین و خلل ناپذیر شرکت تبدیل گردیده  است. تکنولوژی تولید صنایع قوطی این مجموعه از معتبرترین کارخانجات بین المللی تامین شده است 

کلیه مراحل لیتوگرافی ، لاک زنی، چاپ، تولید قوطی، تولید درب، کنترل کیفی و بسته بندی با ماشین آلات بسیار پیشرفته تحت کنترل دقیق کامپیوتری انجام می شود.

نظارت دقیق پرسنل کارآزموده و ماهر شرکت ،اعتماد ما را به این تکنولوژی مدرن تقویت می بخشد. نتیجه تلفیق تکنولوژی پیشرفته با مهارت و تجربه پرسنل و دانش و تعهد کارشناسان و مدیران شرکت، ارائه محصولات ممتاز با قیمتی غیر قابل رقابت است. در عین حال کیفیت کالا فدای قیمت نگردیده و بالاترین استانداردها برای کنترل کیفی محصولات به کار گرفته می شوند.

بنیانگذاران

مهدی نیک نیا، مدیر کل

فارغ التحصل حسابداری و دارای بیش از 12 سال سابقه فعالیت در صنعت بسته بندی و قوطی سازی به طور مستمر

محمد رضا جاویدی, عضو هیات مدیره

سابقه فعالیت در صنعت بسته بندی و قوطی سازی با بیش از 25 سال فعالیت مستمر